• Wpisów:135
  • Średnio co: 17 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 12:43
  • Licznik odwiedzin:29 839 / 2340 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
"Okazałeś się chłopakiem z pustym wnętrzem, pozbawionym uczuć, z chorym podejściem do wielu spraw, ale mimo to, nie przestałam Cię kochać, wiesz? Odpowiedz mi tylko na jedno pytanie czy po tym jak na własne życzenie zostałeś sam, teraz jest Ci już tak dobrze? Nie sądzę. Jeśli nie teraz, to kiedyś na pewno odczujesz brak mojej osoby."
  • awatar Gość: jeszcze zatęskni nie bój sie ;p
  • awatar Gość: Uda Ci się ; ) Trzeba tylko mieć rozum i porazimy sobie w te święta ! :) Wesołych ! : *
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za siedmioma rzekami mieszkała sobie księżniczka", kurde jak ja wszędzie mam daleko -powiedziała, rzucając koronę o ziemie"
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"Wczoraj zwątpiłam we wszystko. W bezgraniczne zaufanie, radość w oczach, ciepło, które daje ci druga osoba. Dziś cieszę się, że obecność ukochanego pozwoliła mi wierzyć i postawić własne życie na jedną, niestabilną kartę, zwaną Miłością."
 

 
Kiedyś się z Niego wyleczę. Może nie na pstryknięcie palcami, może nie po tygodniu, ani miesiącu. Czeka mnie wiele pustych dni, w których wciąż będzie się pojawiać jego twarz. Nie mogę wykreślić Cię ze swojego życia, zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też 'jesteś w moim życiu zbędny'- bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo nie potrzebuje bardziej niż Ciebie..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Witam ^^

Nudy ,nudy i jeszcze raz nudy. Zaczęłam oglądać Ludzką stonogę II ,lecz chyba zaraz to wyłączę . Z tego co zdążyłam zauważyć ;ta część jest jeszcze gorsza od poprzedniej .Nie polecam tym ,którzy właśnie coś jedzą xD


"Boję się , że z biegiem czasu te wszystkie wspomnienia wyblakną , nie będą one już tak intensywne. Boję się że moje zmysły nie będą już w stanie przypomnieć sobie Twojego zapachu ani tonu głosu , gdy przymknę powieki jedyne co ujrzę to delikatny zarys Twojej postury. Boję się , że nadzwyczajnie nie będę już pamiętać człowieka , który tyle dla mnie znaczył ."
 

 
"nie pierdol że nie potrafisz kochać. każdy potrafi. nie każdemu się chce."
 

 
"Wiesz jak rozpoznać nieszczęśliwie zakochaną? Na telefonie ma ustawiony na niego inny dzwonek - innych nie musi odbierać, - za godzinę - w przypływ furii - usuwa jego numer, każde zdjęcie i wrzeszczy nieznośnym szeptem, że ma go w dupie. Jego i całą tą zasraną miłość. Potem wszystko wpisuje od nowa, przecież zna te numery na pamięć, a zdjęcia są w koszu - łatwo je przywrócić. Nie ma na nic ochoty. Jest bezwładna, on odbiera każdy element jej tożsamości. Staje się zwykłą szarą myszką, chociaż przy ludziach tak doskonale udaje."
 

 
"Bo najłatwiej zawrócić komuś w głowie.
Dać mu nadzieję, że będzie dobrze.
Uśmiechem rozjaśniać jego życie.
Uwrażliwiać je z każdym dniem bardziej.
Stać się jego tlenem.
Stać się jego podstawą do życia.
Stać się całym jego światem...
.. a potem odejść"
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"W bajce nie powinno być szczęśliwych zakończeń. Jeszcze nie daj Boże ktoś w to uwierzy i nieszczęście gotowe. Kolejna naiwna będzie szukać księcia, który przyjedzie na białym rumaku, w lśniącej zbroi z uśmiechem Brada Pitta i zabierze ją do krainy 'Długo i szczęśliwie', gdzie jeden i drugi człon nazwy pasuje jak kwiatek do kożucha do otaczającej jej rzeczywistości. Już małe księżniczki powinno się uczyć, że bajkowy królewicz to zwykła ropucha, która tylko na moment zamieniła się w księcia.."
 

 
"Ty nie wiesz jak to jest wstawać rano i zastanawiać się czy dziś do mnie napiszesz czy się do mnie odezwiesz. Nie wiesz jak kto jest kłaść się spać ze łzami w oczach bo znowu nie było żadnej wiadomości i żadnego słowa. "
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
“Gdybym mogła mieć chociaż jedno życzenie,chciałabym abyś był teraz przy mnie..”
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
"Już tyle razy myślałam nad popełnionymi błędami a do teraz żałuję i zastanawiam się jakby było gdybym WTEDY zrobiła inaczej."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
"By­wają w życiu ta­kie sy­tuac­je,które war­to przemilczeć,
mi­mo że cho­ler­nie nam zależy...
żeby bar­dziej nie bolało..."
 

 
"Nadzieja odeszła, a ja zos­tałam sa­ma z po­kaleczo­nym sercem."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"Im bardziej czegoś chcę, tym szybciej mi to ucieka."
 

 
"Ani różnice poglądów, ani różnica wieku. Nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. Nic. Oprócz jej braku."
 

 
"Bałam się... Tak, bałam się właśnie tego dnia, w którym zawali się cały świat, spowodowany Twoim odejściem. Jednak w podświadomości miałam, że nigdy on nie nastąpi. - Myliłam się."
 

 
Jaka to ironia, kolejny raz prosić o ostatnią szansę.
 

 
"Nigdy nie jestem zazdrosna, gdy widzę swojego byłego z jakąś inną laską. Moi rodzice nauczyli mnie, żebym zużyte zabawki oddała bardziej potrzebującym."
 

 
"nie, nie jestem pesymistką jeśli chodzi o uczucia. po prostu byłam 'tą jedyną' już wiele razy."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 

'chciała tylko jego oczu i ramion on parząc na nią chyba czuł to samo'// b.r.o
 

 
"Skoro pijemy z błędy To twoje zdrowie,skarbie"
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
i znów mam ochotę pierdolnąć uczuciami o ścianę .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›